SANATÇILARIMIZ

İSTANBUL KADIKÖY DÖVME - TATTOO

İSTANBUL KADIKÖY DÖVME - TATTOO

Hijyen

Müşterilerimize Avrupa standartlarında hizmet verebilmek için dövme stüdyomuzda en temel prensibimiz sterilizasyon ve hijyendir.

Dövme de (tattoo) ve piercing de kullandığımız malzemeler tek kullanımlıktır. Dövme (tattoo) ve piercing de kullanılan iğneler orijinal kapalı steril paketlerde olduğundan bulaşıcı hastalık riski yoktur. En kaliteli ve en pahalı iğneler tercih edildiğinden hiçbir sorun yaşanmaz. Dövme (tattoo) ve piercing de kullandığımız iğnelerin hepsinin üzerinde son kullanma tarihleri yazmaktadır. Hepsi AB ile uyumlu ve CE belgelidir.

Stüdyomuz Türkiye Dövmeciler ve Piercingciler Derneği üyesidir ( İGDESO ). Boyalarımız orijinal dövme (tattoo) boyası olup Avrupa ve ABD den ithaldir. Kanserojen madde içermez. Hepsinin yabancı sağlık kuruluşlarından onaylı raporları mevcuttur.

Dövme Fiyatı (Ücret)

Dövme fiyatlandırmalarımız sadece cm2 usulü olmayıp, şeklin ayrıntısı, uygulanacak olan işçilik, renk, gölge ve modelin cm2’si esaslarına dayanmaktadır. Bu nedenle yaptıracağınız stüdyomuzu ve dövme (tattoo) sanatçımızı seçtikten sonra ücretler bölümündeki fiyat bilgisi talep formuna modelin kendisiyle beraber yukarıda yazdığımız esasları ayrıntılı biçimde yollarsanız en kısa sürede size dönmekten memnuniyet duyarız.Dövme modelinin en veya boyu cm cinsinden belirtilmediği sürece kesinlikle fiyat veremeyeceğimizi üzülerek belirtiriz.

KADIKÖY STÜDYO

Dövme için lütfen telefonla randevu alınız

Gsm : 0535 941 99 39 - Tel : 0216 347 59 53

Neşet Ömer Sok. Kadıköy Çarsısı No:60 (büyük PTT'nin arkasındaki pasaj) Kadıköy - iSTANBUL
Tel : 0216 347 59 53 / Gsm : 0535 941 99 39 / E-mail & skype: dreamtattookadikoy@hotmail.com