PIERCING

İSTANBUL KADIKÖY DÖVME - TATTOO - PIERCING

Wildcat piercingleri hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Stüdyomuz Wildcat piercing markasının Kadiköy'deki tek yetkili bayisidir. Body-piercing tüm dünya üzerinde gelişimini sürdürdükçe özensiz ve ahlaksız birçok kişi de vücut takılarıyla ilgilenir hale gelmişlerdir. Uzakdoğudaki fabrikalarda üstlerinde hiçbir sağlık uyarısı olmaksızın batı pazarlarına dağıtılan toksik piercingler üretilmektedir. Metali sprey boyayla boyayarak titanyum rengi veren Koreli fabrikaları, vücuda girişi güvensiz olan maddeleri dağıtan Tayland'lı fabrikaları sarı pirinçten piercingler üreten Çinli fabrikaları biliyoruz. Bu maddelerin hiçbiri Wildcat yelpazesinde yer almamaktadır. Çelik piercinglerimizin tümü İngiltere'de,titanyumun tümü Almanya'da ve niobyumun tümü A.B.D.'de üretilmektedir. Piercing endüstrisinin dürüstlüğünü korumak için lütfen kuşkulu kaynaklardan satın alma yapmayınız. Bu firmalar hiçbir ticari desteği hak etmemektedirler. İlk delimde titanyum piercing takılması zorunludur çünkü titanyumun icinde vücuda uyumsuz olan nikel madeni yoktur. Stüdyomuzda en yüksek saflıkta(derece 23) G23 titanyumdan başka titanyum bulunmaz. Gerçek titanyum çeligin yarısı kadar ağırlığa sahiptir. Herhangi bir yerden piercing alırken hassas terazide tartmayı, markasını sormayı ve o markaya ait fatura sormayı ihmal etmeyiniz. Unutmayınız ki sağlık her şeyden önce gelir.

Bölgeye 1 gün su teması olmamalıdır.İlk günden sonra su teması sonra tam olarak kurutulmalıdır.15 gün boyunca günde 2 kez ; Biokadin Solüsyon , Thiocilline Krem , sırasıyla sürülmelidir. Küpe EN AZ 2 ay kesinlikle çıkarılmamalıdır.

Dream Catcher Tattoo & Piercing Stüdyosu Kadıköy Çarşısı No:60 Kadıköy/İstanbul’da bulunan Tattoo(dovme) & Piercing stüdyomuz 2000 yılından beri İstanbul Kadıköy’de 1000'lerce kişiye Tattoo(dövme) ve piercing uygulaması yapılmış ve yaptığımız hiçbir tattoo ya da piercing uygulamasında en ufak bir sorunla veya en ufak bir sağlık problemiyle karşılaşılmamıştır. Tattoo(dövme) & Piercing yaptırırken çok dikkatli olmanız gerekir. Tattoo(dövme) & Piercing uygulamasının yapıldığı ortamın gerekli sterilizasyon koşullarını yerine getirmiş olmasına ve Tattoo(dovme) & Piercing uygulamasını yapacak kişilerin gerekli bilgilere sahip olduğundan emin olduktan sonra yaptırınız. Tattoo(dövme) & Piercing uygulaması yapılırken sterilizasyon ve deneyim kadar önemli olan bir nokta daha var o da kullanılacak malzemenin kalitesidir. Tattoo için kullanılacak makinenin ve boyaların kaliteli olması ve boyaların son kullanma tarihinin geçmemiş olması gerekir. Piercing için ise kullanılacak iğnenin daha önceden kullanılmamış olmasına ve takılacak olan piercingin titanyum olmasına özen gösterin. Her stüdyo piercinglerinin titanyum olduğunu soyleyebilir bundan emin olmak için piercingin markasını ve o markaya ait yakın tarihli fatura istemeyi unutmayın.

Piercing İle İlgili Diğer Yazılar:

Burun Piercing'inin Tarihçesi için tıklayınız.

Dil Piercing'inin Tarihçesi için tıklayınız.

Kulak Piercing'inin Tarihçesi için tıklayınız.

Dudak Piercing'inin Tarihçesi için tıklayınız.

Septum Piercing'inin Tarihçesi için tıklayınız.

Göbek Piercing'inin Tarihçesi için tıklayınız.

Meme Ucu Piercing'inin Tarihçesi için tıklayınız.

Cinsel Organlara Uygulanan Piercing'inin Tarihçesi için tıklayınız.

Wildcat piercingleri hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Çalışma Saatleri: Pazar hariç her gün - 10:30 - 20:00 , Pazar : 12:00 - 18:30 Dövme için lütfen telefonla randevu alınız - Gsm : 0545 372 36 45 - Tel-Faks : 0216 347 59 53

Çalışmalarımız

 • img
 • img
 • img
 • img
 • img
 • img
 • img
 • img
 • img
 • img
 • img
 • img