KALICI MAKYAJ

KALICI GÜZELLİK İÇİN KALICI MAKYAJ


KALICI MAKYAJ

Ciltte beğenilmeyen bölgelerde kaş, dudak ve kirpik diplerine devamlı makyajlı görüntüsü vermek isteyen bayanlara uygulanır. Uygulama yapılacak bölgede iltihap olmamalıdır. Ve kişinin uygulama öncesi kanı sulandırıcı alkol, ilaç ve bunun gibi şeyleri almaması gerekmektedir. Kalıcı makyaj yapılacak bölgeye lokal anestezi (duruma göre krem veya iğne) yapıldıktan sonra uygulama yapılacak yerin dezenfekte edilmesi gerekir. Bundan sonra kişinin ten rengine göre boya karışımı yapılır daha sonra kalıcı makyaj için özel olarak üretilmiş olan kalıcı makyaj makinesi ve ucunda çalışan özel kalıcı makyaj iğnesi ile derinin bir milimetre altına boya işlenerek enjeksiyon sağlanır.

Kalıcı makyaj profesyonel kalıcı makyaj uzmanları tarafından bilinçli bir şekilde yapılırsa hiçbir zararı yoktur, boyalar tamamen doğal bitki köklerinden pigmentten üretilmektedir, kimyasal madde içermez bütün boyalarımızın laboratuar raporları mevcuttur.

Kalıcı makyaj yapacak kişinin;

  • Boyaların pigmentlerini ve renk karışımlarını çok iyi bilmesi gerekir.
  • Kişinin hatlarını çok iyi bilmesi gerekir.
  • Sterilizasyon ve hijyen konusunda eğitim almış olması gerekir.
  • Kalıcı makyaj makinesinin vuruş tekniklerini iyi bilmesi gerekmektedir.
  • Kalıcı makyaj sırasında oluşabilecek ağrıyı en aza indirmek için gerekli lokal anestezi tekniklerini iyi bilmesi gerekmektedir. Her insanın ağrı eşiği aynı değildir. Kiminde acı az hissedilirken, kimi insan acıyı daha fazla hissede bilir.

Kalıcı makyajın yapıldığı bölgeye göre de acı değişmektedir. Bu yüzden farklı bölgelere göre farklı anestezi teknikleri uygulanabilir (Doktor denetiminde).

Unutulmamalıdır ki, her güzelliğin bir maddi bir de manevi bedeli vardır, acı bu anlamda manevi bir bedeldir diyebiliriz.

STÜDYOMUZDA, HER TÜRLÜ ESKİ VEYA SOLMUŞ VEYA YANLIŞ YAPILMIŞ BEĞENMEDİĞİNİZ KALICI MAKYAJ UYGULAMALARINIZ DÜZELTİLİR VE CANLANDIRILIR.

STÜDYOMUZDA, KALICI MAKYAJ UYGULAMASI, KALICI MAKYAJ UZMANIMIZ SERPİL MISIR TARAFINDAN HİJYENİK KOŞULLAR İÇERİSİNDE İTİNA İLE GERÇEKLEŞTİRİLMEKTEDİR

KALICI MAKYAJ

Kişinin görüntüsünü iyileştirmek, güzelliğini arttırmak için cilt altına uzun zaman kalıcılığı olan renkli pigment enjektesi.

Mikropigmentasyon / kalıcı makyaj uygulama olarak yeni sayılır, kozmetikte ve de tıpta

  • Mikropigmentasyon aşağıdakilerin bir karışımıdır ...
  • Visagism (yüz hatlarını tanımak ve güzelleştirmek)
  • Geleneksel tattoo sanatı
  • Fen bilgisi: Dermatology, Anatomy, Pigmentology
  • HİJYEN bilgisi ve uygulaması